Svatby


Pokud zrovna koukáte na tuhle stránku, pravděpodobně hledáte svatebního fotografa. V tom případě tu jste správně. :) Sice bych sám sebe nenazval čistě svatebním fotografem, ale svatby fotím už od roku 2012 a díky tomu, že nejsou mou hlavní pracovní náplní, tak mě stále baví je fotit. Nicméně na svatbách o mně spíše nebudete vědět, snažím se být nenápadný a chod svatby nikterak nenarušovat.

Nejsem typ fotografa, který by Vás násilně šteloval, tahal s sebou záblesky nebo jiné pomůcky, které by mohly narušit atmosféru. Takže nebojte, kromě společné fotografie a skupinek, kde Vám pomohu uspořádat svatebčany, o mně víceméně nebudete vědět.

V případě jakýchkoliv dotazů, se mne nebojte zeptat. Ideálně po mailu. V případě zájmu lze sjednat osobní, předsvatební schůzku.

Orientační nabídka

Co nafotím:

Nabízím pouze celodenní variantu, tedy cca 12h focení, co tedy znamená?

Většinou se fotí ranní přípravy, odjezd a příjezd na svatbu, obřad, skupinové fotografie, fotografie novomanželů,

hostina, tradice, večerní zábava do setmění. Každá svatba je ale velmi individuální a proto spíše preferuji pak individuální domluvení.

Co ode mě dostanete:

– cca 600-900 upravených fotek v rozlišení pro web (2048x1366px) a v plném rozlišení (6000x4000px) ve formátu JPG. Lze si určit styl úpravy, či následně po úpravě ještě indviduálně upravit některé z fotografií (retuš, ořez dle přání atd)

Cena:

– 30.000Kč vč. cestovného po celé ČR

–  v případě zájmu je možno se domluvit na předsvatebním focení, cena cca 3.000kč

Kdy fotky dostanete?

– většinou se mi daří zaslat všechny hotové fotografie do dvou dnů

– v případě velkého časové vytíženosti garantuji zaslání fotografií do 5 dnů!

Nově mám možnost s sebou vzít také přítelkyni, která natáčí videa. V případě zájmu rád sdělím více informací.

Kontakt:

kubajsz@gmail.com
736481088