1/52 – Startujeme

1/52 – Startujeme

Po dvou nedotažených projektech 365, které i přes své nedotažení měly poměrně úspěch. Nicméně přes léto je to neuhlídatelný a produkovat každý den fotografii může být dost často na úkor kvality. Na druhou stranu fotografií se mi za ten rok sejde hodně a rád bych jim dal nějakou chronologii.

Proto bych rád zkusil projekt 52. Je to obdoba 365 s tím rozdílem, že jednou za týden přidám výběr fotografií z celého týdne. Může se stát, že to bude jedna fotka a nebo celá galerie. Podle toho, co se mi povede nafotit. Dnes bych rád začal prvním týdnem v roce 2014.

Vše začalo ohňostrojem, jednu fotografii jsem už přidával a zde je ještě jedna, která mě zaujala:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po té se mi v týdnu poštěstilo cvaknout Subaru Imprezu, při její udržbě. Myslím, že taková příležitost by nenechala žádného normálního chlapa chladným. : )

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Víkend byl celkem našlápnutý. Vše začalo sobotním Workshopem. Byl to můj první workshop pro někoho. Tedy lekce focení. Vše se celkem povedlo a myslím, že první „student“ odešel z workshopu po šesti hodinách spokojený. V plánu jsou už další.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po workshopu jsem dal voraz a večer vyrazil fotit fitnesáka Jirku Osmdvojku do HammerStrength fitness. Fotili jsme dlouho, ale taky to rychle uteklo. Věřím, že výsledné fotky se budou líbit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No a první týden jsem zakončil focením opět v Hammeru, tentokrát při klasickém provozu. Což byla hodně zajímavá zkušenost.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak a to byla první dvaapadesátina … další zase za týden!

Join the discussion

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..