4/52 – ples

4/52 – ples

Tak je tu 4/52, týden bohatý na kvantitu, ale ochuzený o nápady. V tomto týdnu jsem měl jeden hlavní úkol – nafotit páteční ples gymnázia Open Gate v Národním domě na Vinohradech.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ještě před focením plesu jsem si dal jednu rychlou portrétovku s Johnem and Carrot, což je nově založenej brand vyrábějící zdravé svačiny podle požadavků konsumentů. Na výběr jsou svačinky pro ty, co jsou v objemu a také třeba pro ty, co jsou v dietě. Však mrkněte na jejich nabídku sami: http://johnandcarrot.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No a pak tu byl ten ples. Bez mučení se přiznám, že to není něco, co bych vyhledával. Nicméně rád dělám radost lidem svými fotkami a tak když mě někdo požádá o nafocení takovéto akce, je mi ctí se jí zúčastnit a vzít si na starost uchování vzpomínek v podobě fotografií. Focení plesu je spíš o zachycení pěkných momentů a není moc čas vymýšlet zajímavé nápady, úhly atd. Ale tu a tam se zadaří. Například tento mladík upíjející Mojito, byl naprosto boží.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jinak jedna v tanečním pohybu byla nutností.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V neděli jsem už jen tak vyběhl na pole za domem, chytnout poslední paprsky sluníčka, který se mi ale stačilo schovat za opar dřív, než jsem vytáhl foťák. Ale i tak se mi dva cvaky povedly dostat na čip.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Špinavá fábie v áleji stromů už byla jen z nouze cnost při zakopnutí o zmrzlou brázdu cestou zpět k autu.

Předešlé díly projektu 52

Join the discussion

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..