Bastei

Bastei

Jak to tak vypadá, tak jsem fotograficky nejproduktivnější asi v zimě. Projíždím si archiv a nejvíce fotek na mě vypadlo právě ze zimního období. A ve 2016 tomu asi nebude jinak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na víkend jsem vyrazil do Děčína něco pořešit, navíc na sobotu hlásili celkem přiznivý počasí, tak jsem dostal fotohlad. Zkusil jsem vytáhnout děčínskýho fotografa v důchodu Davida Vepřeka a po chvilce hecování jsme byli domluveni na srazu v 6:15 s cílem cesty Bastei.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do konce víkendu jsem navíc měl půjčený od Olympusu nový objektiv 7-14mm f/2,8 tak jsem mu chtěl dát ještě řádně za uši. Ráno bylo kolem -5°C, takže to nebylo uplně zadarmo, ale po příchodu na první vyhlídku nám bylo jasný, že to nebyl úplně blbej nápad. Bohužel, s blížícím východem slunce, se zvyšovala oblačnost a tak se klasický focení klubajícího Oskara nekonalo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
I tak se ale povedlo ukořistit pár zajímavých kousků. Já klasicky nemám morál na to, vybrat ty nejlepší a ukázavat vám jen třeba 3 fotky. Takže vám tu servíruju ve větším počtu. Dejte kdyžtak vědět, která je vaší favoritkou :)

Join the discussion

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..