Fuji X100: Island

Fuji X100: Island

Článek o Islandu jste určitě četli. A jestli né, tak a koukejte to napravit :) Protože tenhle článek bude čistě jen o fotkách. O fotkách z druhýho foťáku, kterej jsem si na tenhle vejlet bral. A tím druhým foťákem byla Fujina X100F.

Na Island se mi nechtělo jezdit jen s jedním foťákem, protože člověk nikdy neví a tak jsem si vyškemral tohohle prcka u kluků ve Fuji.cz. No a nakonec jsem X100f neměl jako náhradní stroj, ale poměrně dost jsem na ní cvakal. Nejvíc jsem jí používal jako takovej „stories maker“ a fotky z ní jsem si posílal do telefonu, tam je editoval ve VSCO a rovnou jsem je dával do stories na IG. Pak jsem si ale všechny fotky stáhnul do počítače, udělal si na to jeden preset a zjistil jsem, že mě vlastně hodně baví.

Problém trochu nastal v tom, že ty fotky byly uplně jiný než ty ze Sony. Nevím jestli lepší nebo horší. To se asi nedá říct. Ale prostě jiný. A tak jsem se rozhodl, že jim dám samostatnej prostor. No tady teda jsou :) Jsem zvědavej, co na to řeknete. A já z toho vrácení se k fotkám z Islandu zas akorát chytil cestovní horečku a někam bych vyjel … krucinál :)