Grand Prix Ostrava a Krnov

Grand Prix Ostrava a Krnov

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Minulý víkend jsem se poprvé dostal na závody kondiční kulturistiky, konkrétně Grand Prix Ostrava a Krnov. Trenér a zároveň závodník David Ulbricht, se kterým jsem v minulosti už spolupracoval, za mnou přišel s nabídkou, jestli nechci jet s ním na tyto dva závody a něco při tom cvaknout.

David_Krnov

Naštěstí mi vyšel poměrně volný víkend a tak jsem na to kejvnul. Trochu jsem se toho bál, nevěděl jsem, co očekávat, ale nakonec jsem rád, že jsem jel. Zažít tu atmosféru před závody a okouknout úplně něco jinýho, byl opravdu zážitek. Musím říct, všichni závodníci, co se na takovou soutěž připravují poctivě, mají můj respekt. Například fáze odvodňování, kdy třeba od čtvrtka nepijí, je fakt o velkém sebezapření. Nemluvě o striktním dodržování stravy, tréninku atd. A to vše pro pár minut na podiu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dlouho jsem přemýšlel, jak vám fotky naservíruji. Nakonec jsem udělal výběr z Ostravy a Krnova s tím, že fotogalerii jsem se pokusil trochu odlišit spracováním od té ostravské. Tak mi pak kdyžtak nechte feedback o tom, co se vám líbilo více :) Jinak Dodatečně gratuluji Davidovi k jeho vítězství v sobotu ve své kategorii do 3O let a v neděli k vítězství ve stejné kategorii, ke kterému navíc přidal i absolutní vítězství z tohoto dne! Kdo by se chtěl dozvědět více o Davidovi, může navštívit jeho web nebo FB.

Ostrava:

Krnov:

Join the discussion

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..