Ještěd – východ Slunce

Ještěd – východ Slunce

Si tak uklízím fotky na disku a najednou jsem se dostal k fotkám z Ještědu a došlo mi, že jsem je zapomněl dát sem. Což mi přijde jako škoda a tak to teď napravuji.

Je to cca měsíc zpátky, co jsme si s Marťou vzali dopolední volno v práci a vyrazili chytit východ Slunce na Ještědu. Z Prahy jsme vyráželi kolem 6 ranní a na vysílač jsme dorazili jen tak tak před prvními paprsky slunka. Nahoře byla pořádná zima, -10°C a lehce foukalo. Z vyhřátýho auta se nám fakt nechtělo, ale když jsme se podívali kolem sebe, tak bylo jasný, že to bude stát za to.

Cca hodinku jsme běhali kolem vysílače a lovili fotky. Já si vzal s sebou svoji skleněnku a zkoušel jsem i pár fotek s ní. Docela by mne zajímal Váš názor na takovéhle fotky, kde je použito něco méně tradičního, něco, co narušuje klasickou fotografii. Zatím se setkávám z různými názory, někomu to příjde už moc umělé, někomu se to zdá jako dobrý nápad. Co si o tom myslíte vy?

Nooo a to je asi vše, v půl devátý jsme měli hotovo, dali jsme vydatnou snídani v Mekovi a před 11 jsme byli zpátky v práci :)