Předvánoční vyčerpání

Předvánoční vyčerpání

Ono to zní jako klišé, ale s blížícím se koncem roku mi tak nějak příjde, že začínám bejt docela utahanej. Taky to tak máte? Ono se asi není moc čemu divit. Všední dny ťukám excelový tabulky od 8 do pěti v práci a po práci mě pak čeká další práce na fotkách.

A o víkendu, kdy bych měl odpočívat, vstává brzo ráno a loví východy Sluníčka. Ale rozhodně si nechci stěžovat. Ba naopak. Tenhle rok mě to focení a vše kolem baví stále víc a víc. A dost možná je to díky tomu, že mám od Vás skvělý feedback, který mě žene dál a dál. Až si jakoby říkám, jestli mě nechcete úplně uhnat :) Zatím to ale docela jde. Jen teda nejhorší věc pro mě je ten zimní čas. Kdy se člověk vrací z práce za tmy a nestihne už nikam vyrazit. O to horší to je, když vidíte, jak je za oknem krásně a vy víte, že se na to můžete maximálně tak koukat z poza monitoru.

Ale to se nedá nic dělat a já si to snažím vynahrazovat těma víkendama. Jako třeba tyhle poslední víkendy, kdy jsme s Marťou dycky někam vyrazili. Sice to bylo na místa, která už moc dobře známe, ale důležitý je nebejt doma a něco dělat.

Skvělá na tohle je Praha. Z ní je to na všechny možný strany cca 100-150km na ty nejlepší místa u nás v ČR. Ať už je to Šumava, Krušné hory a nebo Českosaské švýcarsko. Jen se prostě musíte dokopat k tomu, vyrazit :) Nám se to teď docela dařilo a já z toho mám pár fotek, které si nechci nechat pro sebe a tak Vám je sem dávám na prohlídnutí. A jen by mě zajímalo, jak to máte vy? Máte radši víkend v posteli s pohádkama v televizi a nebo někde venku, daleko od všedního života? :)