Rally Dakar 2020 – Galerie

Rally Dakar 2020 – Galerie

Rok 2020 pro mě začal asi jednou z největších (foto)výzev v mém životě. Marián Chytka mi nabídl vyrazit s jeho teamem fotit legendární motoristickej závod – Rally Dakar. A teprve až po tom, co jsem na to kývnul, mi začalo docházet k čemu jsem se „upsal“ :)

O přípravě na tenhle závod jsem natočil video, takže to asi uplně nebudu vypisovat a kdo by měl zájem, může na něj mrknout:

Celá akce se samozřejmě neobešla bez zádrhelů jako rozbité auto, kterým jsme to měli objet, moje nemoc, chvíli nám taky trvalo než jsme se všichni sladili a než jsem vlastně všeobecně rozkoukal atd. Pokud byste si chtěli poslechnout postřehy z focení, tak si můžete pustit záznam z live streamu (doporučuju jen zvuk, protože je tam trochu rozhozený obraz):

No ale tenhle článek nedělám kvůli videím, ale kvůli fotkám! Konečně jsem se dostal k tomu, abych si udělal vlastní výběr a vlastní edit oblíbených fotek. A je to tu :) Fotek nakonec do výběru prošlo víc, než jsem původně plánoval, tak doufám, že se tím nějak prolouskáte.

Na závěr bych chtěl poděkovat Mariánovi, že mě tam vzal a já si mohl zafotit na takovéhle akci. Byla to pro mě čest. A taky zbytku našeho fototeamu: Honzovi Stárkovi, Jirkoj Šimečkovi a Pavlovi Mohejlovi! Díky kluci!