Služebka v Miláně

Služebka v Miláně

Minulý týden jsem měl možnost jet na pár dnů do Milána na služební cestu. Cílem cesty byla prezentace nových silničních kol De Rosa, což je italská kultovka. O kolech Vám toho moc říct nemůžu, protože jsou to tajný novinky na rok 2018, ale za to mám pár fotek, které se nám povedlo ulovit ve chvílích volna.

Na letišti jsme si půjčili italskýho fáro Fiat 500, chvíli jsem pochyboval, jestli to byla dobrá volba, ale po tom, co jsme vjeli do dopravní džungle v centru města mi bylo jasný, že jsme vybrali správně. Doprava tam je fakt šílená. Předpisy, pruhy atd se moc neřeší. Na druhou stranu to drží člověka v bdělosti a víc se soustředí na jízdu.

První den jsme měli pár hodin volna a tak jsme jeli omrknout historické centrum. Odsud je i nejvíc fotek. Konkrétně pak ze střechy Duoma. Nebyl moc čas prolejzat toho víc, ale i tak se nám celkem povedlo nasát místní atmošku. Večer jsme se pak ještě jeli mrknout na okruh F1 v Monze. Prolezli jsme dírou v plotě a dostali se až přímo na okruh. Což byl celkem zážitek k nezaplacení :)

Druhý den jsme po návštěvě továrna De Rosa jeli už pomalu na letiště. Vzali jsme to ale přes jezero Lecco, kde jsme si prošli malebné městečko, dali tamní pizzu a vydali se z proslusněné itošky zpět do zamračenýho česka. Sebou jsem měl jen Canona 5D s objektivem 24-70/2,8, kterej bohatě stačil na všechno. Širší ohniska jsem pak nahradil GoPrem :) No a to je asi vše. Miláno je rozhodně zajímavé město a člověk by se tam s foťákem na pár dnů stopro zabavil.

Join the discussion

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..