Víkend v Děčíně

Víkend v Děčíně

Blíží se nám Instameet #2 a tak jsme vyrazili do Děčína ještě trochu namapovat pár lokalit a ujistit se, kam to nasměřujem. Ale vlastně jsme si akorát udělali ještě většího brouka v hlavě a tak Vás necháme zas hlasovat v události na FB. :)

Ale krom toho jsem jel do Děčína, protože jsem dostal nabídku od VisitCZ profilu na TakeOver. A taková nabídka se neodmítá. I když teda jsem si původně myslel, že to bude snazší. Ale vymejšlet zajímavý stories pro širší obecenstvo (mají přes 40tis lidí na profilu) mi dalo docela zabrat. Ohlasy ale nebyly úplně špatný, tak se to snad povedlo :) Krom toho jsme v sobotu šli fotit se Sabinou a Maximem z Onenaturesuply.com. A já si aspoň pořádně procvičil angličtinu, protože Max je z Belgie.

Začali jsme Soutěskama ve Hřensku, pak jsme šli přes Meznou louku na Pravčickou bránu a dolů do Hřenska, skočili do aut a jeli ještě do Tisé na západ sluníčka. Nachodili jsme přes 25km a povím vám, že nám to pořádně odrovnalo nohy. Ale stálo to za to. 

V neděli jsme totálně zaspali východ sluníčka a radši si pořádně odpočinuli. Já jel nafotit pár produktů do Mydlárny Rubens a pak se brutálně rozpršelo. Už jsme chtěli jet zpátky do Prahy, ale podle meteoradaru se to mělo protrhat. Tak jsme si koupili sváču a jeli ještě na Sněžník. A dobře jsme udělali … A vůbec, proč vám to píšu, když jsem z toho sestříhal zase video? :) Jen se omlouvám za delší úvod, nějak jsem měl radost, že máme novej stůl na pracování a chtěl jsem si ho otestovat. Proto ta recenze :D Druhá půlka videa je snad lepší :)

Nooo a to je prozatím vše. Přidávám zase pořádnou galerku. Protože se nám toho povedlo nakonec nafotit docela dost. No a za 14 dnů zas v Děčíně!