Workshop


Hned od začátku bych rád zdůraznil, že při fotografování preferuji především „lidský“ přístup na místo používání odborných termínů, biflování se pravidel atd. V podstatě vše, co jsem se naučil, pochází z praxe, nikoliv ze studování nebo načítání různých pouček. Rád bych vám předal to, co jsem se za deset let focení naučil především praxí a pomohl vám tak pochopit fotografii a všem kolem ní nenásilnou formou.

Na workshopu na vás nevychrlím spoustu informací s očekáváním, že si je zapamatuje. Celý workshop je pojatý velmi individuálně s důrazem na vysvětlení pojmů tak, abyste je snadno pochopili. Tedy především názornou ukázkou v praxi. Proto nechci dělat skupinové workshopy. Každý workshop bude pouze pro jednotlivce a jeho délka bude v rozmezí 3-4 intezivních hodin v exteriéru, kde si názorně ukážeme vše v praxi.

 

Základy fotografování:

  • základní pojmy „expozice, čas, clona, iso, ohnisko, vyvážení bílé“
  • základní nastavení fotoaparátu pro různé žánry fotografie
  • základy kompozice
  • práce se světlem/bleskem
  • základy sportovní fotografie, krajiny, portrétu a produktové fotografie
  • do workshopu lze zařadit témeta jako sociální sítě nebo práci s Adobe Lightroom

Cena  . . . . . 3.000Kč/3hod

 

 

 

 

 

Názorná ukázka toho, jak vysvětluji fotografické pojmy a celkově věci kolem focení:

Témata budu samozřejmě měnit podle vašich znalostí a podle toho, na co se chcete zaměřit. Proto prosím o zaslání e-mailu s popisem, na co byste se rádi zaměřili a především, co si z workshopu chcete odnést. Já vám poté připravím individuální program s termínem a lokalitou, který zašlu ke schválení.

V případě zájmu mi prosím napište e-mail na adresu: kubajsz@gmail.com s vaším jménem, telefonem a stručným popisem, co by vás zajímalo nejvíce. Já se s vámi v co nejkratším čase spojím a dojednáme detaily.

Pro lepší představu o tom, jak by takový workshop mohl vypadat, koukněte na tutoriály, které jsem psal:

https://photo.kubajsz.com/category/tutorialy/

Nebo mrkněte na můj výběr fotek, který sypu na Instagram:

http://instagram.com/kubajszcom