Workshopy 2018

Workshopy 2018

Nooo tak na mě už taky došlo. Pod nátlakem různejch dotazů jsem povolil a rozhodl se udělat letos pár workshopů. Tak trochu napomohla i možnost celé workshopy zaštítit Ateliérem fotografické praxe (afop.cz). Workshopy nakonec udělám na dvě téma a to Instagram a Lightroom.

Na workshopu o Instagramu bych Vám rád ukázal na svém příběhu, jak jsem se za rok dostal na číslo 15.500+ sledujících z 2.900. Co jsem za tu dobu vypozoroval a co jsem se naučil. Samozřejmě budeme probírat celý postup přídávání fotek, přípravy fotek, popisků atd. Proberu také nástroje jako Instastories a nástroje pro tvorbu právě zajímavých Instastories. Řeč bude také o tom, jak si Instagramem přivydělat nebo jak dostat něco barterem. Svůj čas dostanou také hashtagy a označování. Workshop bude věnovaný jak začátečníkům, pokročilým instagramerům, tak i zástupcům různých brandů. Těším se na to, že mezi Vámi budou zastoupeny právě všechny tyhle skupiny IG uživatelů, díky čemuž si budeme moci ukázat názorné pohledy na věc. Rád bych celý workshop vedle hlavně stylem volné diskuze a počítám s tím, že mě zavalíte otázkama :)

O proti tomu workshop o Lightroomu bude hodně o tom, že Vám nejdříve ukážu svou workflow při práci s fotkami v Lightroomu. A poté se podíváme na jednotlivé funkce a detailněji probereme možnosti tohoto skvělého programu. Samozřejmě dojde i na tvorbu presetů (viz moje presety – když budete chtít, můžeme probrat i jejich prodávání), ukážu Vám, jak si ušetřit spoustu času například při zpracování svatebních fotek či fotek z plesů atd. Rád bych, abyste z tohoto workshopu odcházeli s úsměvem a natěšení na to, že si následující den nafotíte pěkný fotky a vrhnete se na upravování. 

Jestli čtete tento článek, tak určitě znáte mou tvorbu a to, že se snažím vše vysvětlovat lidskou formou. Nesnáším odborné výrazy a zacházení do zbytečných detailů, které člověka jen brzdí. Což si myslím, že je vidět i na mých videí na youtube. Vlastně vše, o čem si budem povídat jsem se naučil sám vlastní praxí. Proto věřím, že Vám své vědomosti dokážu předat snadno pochopitelnou formou a hlavně tak, aby se Vám hned po skončení workshopu vše nevypařilo z hlavy :)

A teď k workshopům, oba dva stojí stejně. Tedy 1590,- za tři hodinky s tím, že jsou vždy ve stejný den na stejném místě. Tudíž si můžete dát dopoledne WS o Instagramu, pak si zajdem asi společně někam na jídlo a budem pokračovat WS o Lightroomu. A mám i dobrou zprávu pro ty, kteří to mají dál do Prahy. Protože WS budu mít i v Brně! Vše podstatné najdete na odkazech níže:

LIGHTROOM WORKSHOP ve dnech 10/2 Praha | 10/3 Brno

INSTAGRAM WORKSHOP ve dnech 10/2 Praha | 10/3 Brno

Popřípadě bude super, když se přidáte i do událostí vytvořených na FB: Lightroom Praha – Lightroom Brno – Instagram PrahaInstagram Brno

Jestli máte nějaké dotazy nebo speciální otázky, tak mi to sem napište a já se pokusím si na to připravit odpovědi! Samozřejmě pokud se Vám nějaký termín nehodí, popřípadě nemáte rádi workshopy, kde je 10 lidí, tak mi dejte vědět a můžeme vymyslet individuální workshop, který se může týkat i focení atd …

Těším se na Vás!