2/52 – Víkend v DC

2/52 – Víkend v DC

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Druhý týden v novém roce je za námi a já tu mám zase pár fotek. Co si budem povídat, většina z nich vyšla o víkendu, který jsem trávil v rodném Děčíně. Celé to začalo sobotním ránem a zamrzlou Mariánskou loukou pod zámkem. Mrzlo až praštilo, ale bylo nádherně. Běhal jsem po louce jak Milošek Zemanů, když obskakuje stromy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No a hned jak jsem dofotil, tak jsem nestihl ani rozmrznout a vyrazil jsem otestovat nové kolo. Dal jsem si za úkol vytvořit zase nějaké video.  A všechno ve vlastní režiji. Je to fyzicky krapet náročnější, člověk si u toho i dost zaběhá, ale zas vám do toho nikdo nekecá. V kombinaci s nádhernou přírodou, příjemnou hudbou v uších je to snad ten nejlepší relax. Videjko je zde:

Neděle už byla více o focení. Jelikož potřebuju taky občas vydělat nějakou tu korunu, tak jsem byl fotit Hotel Andy v Děčíně, kterému momentálně vytvářím i nové webové stránky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No a odpoledne jsme šli opět na Sněžník, tentokrát s Dušanem a Šimonem Mánkovic. Nafotit a hlavně potrápit mlaďase. Když už chce bejt velkej závoďák, tak musí poznat i to, že focení je dřina :) No a to je asi tak vše … snad se Dva Padesedát Dva bude líbit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Předešlé díly:

1/52 – Startujeme

Join the discussion

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..