Instameet #2 – Děčín a okolí

Instameet #2 – Děčín a okolí

 

První instameet se celkem povedl, tak jsme si řekli, že zkusíme teda udělat i druhej. A když už, tak na celej den. A kde jinde než v okolí Děčína. Vytvořili jsme událost na FB, nasdíleli a čekali, kolik se Vás přihlásí. No a přihlásilo se Vás fakt hodně! :)


 

 
Až jsem se jednu chvíli bál, že nás bude až moc. Nakonec se to ale vyfiltrovalo na nějakých 20 lidí, čemuž pomohla asi i lehce nepříznivá předpověď počasí. Ono by se to dalo asi zvládnout i s 30 lidmi, ale už by to asi nebylo uplně ončo a neměli bychom s Marťou čas s Váma všema dostatečně pokecat. První ostřejší sejto bylo hned v sobotu ráno, kdy jsem nastavil sraz na 5:00 ráno pod Mariinou vyhlídkou. A přiznávám, že ani mě se nechtělo vstávat, kort když jsme šli spát v 1 ráno a při probuzení jsem venku slyšel, jak bubnuje déšť.
 

 
Na druhou stranu právě díky dešti jsme chytli naprosto dokonalé podmínky pro focení. Protože přestalo pršet a před východem Sluníčka se začala zvedat mlha z lesů. Když jsem viděl ty rozzářený obličeje, který ještě před pár minutama při výšlapu na Vilémininu stěnu vypadaly spíš jak obličeje masových vrahů, co mě chtěj sejmout, tak se mi fakt ulevilo. Pak už šlo vše podle plánu – focení na Viléminině stěně, přesun na Mariinu vyhlídku, pak k autům, odjezd na Suchou Kamenici, oběd v Dolním Gruntu a přesun na Sněžník, kde jsme si počkali na západ Sluníčka.
 

 
Z celého instameetu jsem samozřejmě udělal video, abych se tu nemusel moc rozepisovat. Tak doufám, že z něj bude dostatečně patrné, jak jsme si to užili :) 
 

 
No takže asi tak, vlastně k tomu ani nemám víc co říct. Mám tu pro Vás hromadu fotek. Z některejch mám fakt radost a budu rád, když napíšete do komentářů, které jsou Vaše favoritky. :) Jinak teda doufám, že si návštěvníci našeho fotovýletu tu sobotu s námi dostatečně užili. Minimálně z reakcí přímo tam to tak vypadalo. A my už s Marťou vymejšlíme, jak uchopit další „instameet“, respektive teda fotovýlet. Možná už to budem muset trochu omezit na nějaký počet lidí a vedle toho možná uděláme nějaký workshop, kde bychom se víc věnovali focení. Co vy na to? Najde se tu někdo, kdo by se takovýho workshopu zúčastnil? Cena by byla cca 1500kč/os na celej den. Hmm? :) No a to je asi vše. Mrkněte na fotky, pokud napíšete komentář nebo budete sdílet, tak budu jen rád a vidíme se snad příště zas někde.