Sněžník 22/12/2013

Sněžník 22/12/2013

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I když to dnes nevypadalo, tak nakonec vylezlo sluníčko. Rychle jsme s Marťou hodili foťáky do baťohů a vyrazili lovit poslední paprsky. Už cestou na sněžník nás mile překvapily paprsky slunka v lese, který se krásně odrážely na tající jinovatce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě si pamatujete na článek o Bokehu, který jsem nedávno vydával. Tak zrovna takováhle kombinace je na tohle jak dělaná. Viz první fotky v galerii. Navíc v kombinaci s pevným sklem, jako například 75mm v mém případě, se pak dá opravdu kouzlit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No ale focením kapiček jsme se raději moc dlouho nezdržovali a frčeli jsme dál na kopec. Rychlej parking a pak už jen běh na kopec. A já konečně testuju pořádně v terénu jak nový OM-D tak novej luxusní držák na foťák od Peak design – Capture pro.  Skvělá to věc třeba takhle v zimě, kdy se vám nechce držet foťák v ruce, ale chcete ho mít po ruce a né v batohu. A popruhy přes hlavu nemáte rádi stejně jako já, protože máte svůj foťák dost rádi na to, abyste s ním tloukli o zem, stromy atd.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chvíli to vypadalo, že krom silnýho studenýho vítru zažijeme i fajnovej západ sluníčka. Bohužel ale Oskar zapadnu do inverze a bylo z toho prd. Neodradilo nás to s Marťou ale zkusit cvaknout aspoň něco. No a jestli se nám to povedlo, můžete posoudit v galerii : )

Join the discussion

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..