Expedice Norsko | 2017

ÚVOD:

Na přelomu září/říjen máme naplánovanou 14ti denní cestu po Norsku, na které chceme zachytit to nejhezčí z této země a ukázat lidem, že stačí naložit pár věcí do auta a vyrazit do světa. V dnešní době je cestování autem stále více oblíbené a ve spojení s cestovatelskou vlnou na Instagramu získává content vytvořený na cestách velký dosah. Proto bychom rádi využili toho potencionálu a spojili náš trip se silnými a známými značkami. 

PLÁN:

Vyrážet budeme z ČR směr Sassnitz, kde se nalodíme na trajekt, který nás vylodí ve Švédském Trelleborgu. Odtud chceme jet směr Oslo, budeme pokračovat na Kjerag – známý kámen mezi skálami, poté směr Lysefjord a okolí – fjordy. Odtud namíříme na Odda – Troltuga, což je známé udolí s krásným výhledem na jezero a na okolní hory. Dále bychom rádi pokračovali co nejvíce podél pobřeží až ke známému městečku Trondheim. Toto jsou takové nejzásadnější body. Cestou toho je ale spoustu a rádi bychom objevili i něco méně zmedializovaného. Celkový nájezd bude někde mezi 4.000-5.000km.


 

VÝSTUP:

Z celé cesty budeme samozřejmě přidávat Instastories, které osloví a přitáhnou široké publikum. V průběhu cesty budeme sbírat materiál (fotografie a videa), které následně budeme postovat jako jednotlivé příspěvky na Instagram a Facebook. Po návratu do ČR sepíšeme na své blogy (photo.kubajsz.com a freecoolina.cz) „cestovní deníčky“ s tipy pro čtenáře. Samozřejmostí budou fotogalerie a vlogy z částí výletu. 

DOSAH:

Profil kubajszcom – počet followerů 11.1tis +, počet týdenního zobrazení 220.000+, 19.000+ oslovených lidí, cca 90% followerů je CZ&SK, zacílení na fotografování, cestovatování, sport

Profil freecoolina – počet followerů 11.0tis +, počet týdenního zobrazení 150.000+, 15.000+ oslovených lidí, cca 90% followerů je CZ&SK, zacílení na lifestyle, cestování, fashion

UKÁZKY:

Slovinsko – 1. článek , 2. článek , video, tipy na cestu

Představení Range Rover Velar

Vlastní instameety: První instameet, Druhý instameet

PARTNEŘI:

Hudy sport, Zeiss, Olympus, Peak Design

KONTAKT:

kubajsz@gmail.com | 736 481 088